ویوکارت | کارت ویزیت هوشمند شما

eMail Icon 6037991885910897

طراحی کارت ویزیت هوشمند
برای تیم ها و شرکت ها

کارت ویزیت هوشمند ویوکارت
مجهز به تکنولوژی NFC

کسب و کار خود را هوشمند کنید !

ویوکارت به عنوان یک راه حل ارتباطی مناسب برای همه شرایط طراحی شده است که دارای یک لینک پروفایل دیجیتال اختصاصی برای اشتراک گذاری در فضای مجازی و یک کارت ویزیت هوشمند فیزیکی برای تعاملات شخصی و تجاری به صورت حضوری می باشد. مخاطبین و مشتریان شما فقط کافیست NFC گوشی خود را فعال کرده و با نزدیک کردن گوشی به ویوکارت شما، لینک اختصاصی طراحی شده شما را دریافت کنند. لینک طراحی شده دارای یک گزینه با عنوان ذخیره اطلاعات تماس در گوشی می باشد. به همین سادگی اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

شرکت ها و سازمان ها

ویوکارت یک گزینه بسیار عالی و حرفه ای برای مدیران شرکت ها، تیم بازاریابی و فروش، سازمان ها و همه کسانی که به دنبال خلاقیت و ایده های جدید هستند. با ویوکارت تیم فروش خود را توانمند کنید و در عرض چند ثانیه برند تجاری خود و اطلاعات مورد نیازتان را با مشتری به اشتراک بگذارید. ما بهترین روش و راه حال را برای ارتباط سریع و آسان، به شما پیشنهاد خواهیم داد. ما یک لینک VIP اختصاصی برای شما طراحی خواهیم کرد که حتی در صورت همراه نداشتن کارت خود بتوانید اطلاعات تماس خود را به راحتی از طریق پیام رسان ها به اشتراک بگذارید. سریع و ترین و امن ترین راه برای ارتباط دیجیتال اینجاست

طراحی بیو لینک اختصاصی

اکنون اعضای تیم شرکت شما می‌توانند لینک منحصر به فرد خود را داشته باشند، که شامل اطلاعات تماس و لینک‌ شبکه ‌های اجتماعی و … می باشد. همچنین هر لینک دارای دکمه ذخیره اطلاعات تماس می باشد که به راحتی با لمس این گزینه تمامی اطلاعات تماس در گوشی مخاطبین شما ذخیره خواهد شد. این راه‌حل نوآورانه، اشتراک گذاری راحت جزئیات حرفه‌ای شما و گسترش آسان شبکه روابط شما را فراهم می‌کند. با استفاده از لینک‌های شخصی سازی شده، هر عضو تیم می‌تواند خودش و خدمات خود را با مشتریان و همکاران خود تبلیغ کند. این ویژگی فرآیند را برای هر دو طرف ساده‌تر می‌کند، یک راه برای ایجاد روابط حرفه‌ای مؤثر و راحت‌تر. با بهره‌گیری از این ابزار پیشرفته، تیم شما می‌تواند برتری خاصی نسبت به رقبا که از کارت ویزیت سنتی و کاغذی استفاده می کنند داشته باشد و در تجارت اثر ماندگارتری ایجاد کند. می‌توانید بدون مشکلات کیفیت یا حرفه‌ای بودن، به این راه‌حل اعتماد کنید و شرکت خود را همگام با تکنولوژی روز ارتقاء دهید.

ویـوکـارت های طــراحی شـــده

اشتراک آسان راه های ارتباطی با مشتریان

برخی از مشتریان

برخی از مشتریان